Image
WOOD               STONE             HERRINGBONE                DRYBACK


HERRINGBONE
Máte radi parkety? Splňte si svoje sny s kolekciami THE FLOOR. Naša kolekcia HERRINGBONE v štyroch klasických drevených dizajnoch inšpiruje vašu predstavivosť. Vzory rybej kosti dodajú vašim izbám nádych nostalgie a noblesy.

THE FLOOR je všestranná výbava pre váš interiér. Krásna. Tichá. Diskrétna. To všetko pri extrémnej trvanlivosti, vodeodolnosti a rozmerovej stálosti. Protišmykové a odolné voči špine všade vo vašej domácnosti – od spálne až po kúpeľňu.
SPC (Stone Plastic Composite) podlaha je druh podlahového materiálu, ktorý získava čoraz väčšiu popularitu vďaka svojej odolnosti, vodeodolným vlastnostiam a jednoduchej inštalácii. Často sa používa ako alternatíva k tradičným laminátovým alebo dreveným podlahám.

Tu sú niektoré kľúčové vlastnosti SPC podlahy:

    Zloženie: SPC podlaha je zložená z miesenia vápenitého prášku, polyvinylchloridu (PVC) a stabilizátorov. Toto zloženie jej dodáva tuhé jadro, ktoré je veľmi odolné voči nárazom a škrabancom.

    Vodeodolnosť: Jednou z hlavných výhod SPC podlahy je jej vodeodolný charakter. To ju robí vhodnou pre použitie v oblastiach náchylných na vlhkosť, ako sú kúpeľne, kuchyne a pivnice.

    Dimenzionálna stabilita: SPC podlaha je veľmi stabilná dimenzionálne, čo znamená, že je menej pravdepodobné, že sa bude zväčšovať alebo zmenšovať v reakcii na zmeny teploty a vlhkosti v porovnaní s niektorými inými typmi podláh.

    Jednoduchá inštalácia: SPC podlaha zvyčajne prichádza vo forme zámkových dosiek alebo dlaždíc, čo umožňuje jednoduchú plovúcu inštaláciu bez potreby lepidla. To ju robí populárnou voľbou pre projekty DIY.

    Odolnosť: Vďaka svojmu tuhému jadru a ochrannej vrstve je SPC podlaha veľmi odolná a odolná voči opotrebeniu, čo ju robí vhodnou pre oblasti s veľkou premávkou v obidvoch rezidenčných a komerčných prostrediach.

    Rôznorodosť dizajnov: SPC podlaha je k dispozícii v širokej škále dizajnov, vrátane drevených, kameňových a dlaždicových vzorov, čo umožňuje majiteľom domov dosiahnuť požadovanú estetiku pre svoj priestor.

Celkovo SPC podlaha ponúka kombináciu odolnosti, vodeodolných vlastností a dizajnovej všestrannosti, čo ju robí populárnou voľbou pre moderné podlahové riešenia.
Image

Informácie o novinkách

© 2024. All Rights Reserved. ELBO TRADE, s.r.o.