Image
WOOD               STONE             HERRINGBONE                DRYBACK


WOOD
WOOD panely sú prvotriednou podlahou, ktorá verne odráža krásu a teplo dreva. Ak snívate o drevenej podlahe, ale obávate sa o jej jemnosť, vyberte si podlahu z kolekcie WOOD. Ide o kolekciu 12 vzorov a odtieňov, reprodukujúcich rôzne druhy dreva. Výraznosť prsteňov a štruktúr zaručuje vernú reprodukciu originálu.

Kolekcia panelov WOOD sú podlahy so zvýšenou odolnosťou proti poškodeniu. Majú oveľa väčšiu rázovú pevnosť. Vďaka tomu sú pevnejšie a odolnejšie, ako aj stabilnejšie ako tradičné vinylové podlahy. Majú akustickú vrstvu poskytujúcu izoláciu kročajového hluku. Ich celková hrúbka je 6 mm.
SPC (Stone Plastic Composite) podlaha je druh podlahového materiálu, ktorý získava čoraz väčšiu popularitu vďaka svojej odolnosti, vodeodolným vlastnostiam a jednoduchej inštalácii. Často sa používa ako alternatíva k tradičným laminátovým alebo dreveným podlahám.

Tu sú niektoré kľúčové vlastnosti SPC podlahy:

    Zloženie: SPC podlaha je zložená z miesenia vápenitého prášku, polyvinylchloridu (PVC) a stabilizátorov. Toto zloženie jej dodáva tuhé jadro, ktoré je veľmi odolné voči nárazom a škrabancom.

    Vodeodolnosť: Jednou z hlavných výhod SPC podlahy je jej vodeodolný charakter. To ju robí vhodnou pre použitie v oblastiach náchylných na vlhkosť, ako sú kúpeľne, kuchyne a pivnice.

    Dimenzionálna stabilita: SPC podlaha je veľmi stabilná dimenzionálne, čo znamená, že je menej pravdepodobné, že sa bude zväčšovať alebo zmenšovať v reakcii na zmeny teploty a vlhkosti v porovnaní s niektorými inými typmi podláh.

    Jednoduchá inštalácia: SPC podlaha zvyčajne prichádza vo forme zámkových dosiek alebo dlaždíc, čo umožňuje jednoduchú plovúcu inštaláciu bez potreby lepidla. To ju robí populárnou voľbou pre projekty DIY.

    Odolnosť: Vďaka svojmu tuhému jadru a ochrannej vrstve je SPC podlaha veľmi odolná a odolná voči opotrebeniu, čo ju robí vhodnou pre oblasti s veľkou premávkou v obidvoch rezidenčných a komerčných prostrediach.

    Rôznorodosť dizajnov: SPC podlaha je k dispozícii v širokej škále dizajnov, vrátane drevených, kameňových a dlaždicových vzorov, čo umožňuje majiteľom domov dosiahnuť požadovanú estetiku pre svoj priestor.

Celkovo SPC podlaha ponúka kombináciu odolnosti, vodeodolných vlastností a dizajnovej všestrannosti, čo ju robí populárnou voľbou pre moderné podlahové riešenia.
Image

Informácie o novinkách

© 2024. All Rights Reserved. ELBO TRADE, s.r.o.